Ljudski potencijali

Natječaj za posao

Poslovna pozicija: Socijalni radnik u programu jačanja obitelji

Mjesto rada: Lekenik i Sisačko moslavačka županija

Rad na određeno vrijeme

Opis posla:

  • Pružanje podrške obiteljima u riziku
  • Psihosocijalni rad s obiteljima u njihovom domu/terenski rad
  • Provođenje individualnog i grupnog rada s djecom, mladima, odraslima
  • Vođenje dokumentacije vezane uz rad s korisnicima
  • Sudjelovanje u pisanju i osmišljavanju preventivnih projekata
  • Sudjelovanje na aktivnostima preventivnih projekata
  • Uspostavljanje suradnje s dionicima lokalne zajednice

Uvjeti:

  • Diplomirani socijalni radnik/diplomirana socijalna radnica
  • Minimalno 2 godine iskustva stručnog rada u području socijalne skrbi
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Napredno poznavanje MS Office paketa
  • Aktivan vozač (B kategorija)

Od kandidata očekujemo:

  • Razvijene komunikacijske i socijalne vještine
  • Usmjerenost na timski rad
  • Odgovornost i ustrajnost
  • Proaktivnost i fleksibilnost
  • Profesionalan i odgovoran odnos prema radu
  • Spremnost na učenje i usavršavanje

Natječaj je otvoren do 20.01.2018.
Molimo Vas da životopis i motivacijsko pismo pošaljete na e-mail adresu posao@sos-dsh.hr uz obaveznu naznaku pozicije za koju se prijavljujete (Za natječaj – SOCIJALNI RADNIK U PROGRAMU JAČANJA OBITELJI (M/Ž))

Novosti

Objavljeno:
četvrtak, 11.01.2018.

Još uvijek niste član Kluba prijatelja?

I ovaj tjedan imate priliku postati prijatelj SOS Dječjeg sela Hrvatska.

Saznajte više

Novosti

Objavljeno:
petak, 22.12.2017.

Vitezovi Ružice Grada u Ladimirevcima

Već tradicionalna božićna priredba koju djeca SOS Dječjeg sela Ladimirevci imaju priliku gledati u izvedbi Vitezova Ružice Grada i ove godine je razveselila posebno one najmanje.

Novosti

Objavljeno:
srijeda, 20.12.2017.

Velikogorički gimnazijalci velika srca

Darivanje u ovom blagdanskom vremenu se nastavlja, a ovoga puta Gimnazija Velika Gorica odlučila je darovati SOS Zajednicu mladih Velika Gorica.