Ljudski potencijali

Natječaj za posao

Poslovna pozicija: SOS predstavnik

  • Vrsta zaposlenja: Studentski ugovor, Ugovor o radu na određeno vrijeme
  • Mjesto obavljanja posla: Zagreb
  • Rok prijave: 10.04.2017.
  • Prijave slati na: sos.predstavnik@sos-dsh.hr
  • Kontakt osoba: Martina Tunuković, 099 3202 234

Opis posla:

SOS Dječje selo Hrvatska brine se za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi, neovisno o njihovoj rasnoj, nacionalnoj i vjerskoj pripadnosti, pruža im ljubav i sigurnost u obiteljskom okruženju, trajan dom i obrazovanje za sretno i mirno djetinjstvo. Trenutno skrbimo o 240 djece i mladih u SOS Dječjem selu Ladimirevci i Lekenik, te SOS Zajednicama mladih u Osijeku, Velikoj Gorici i Zagrebu.

Kao SOS Predstavnik, Tvoj osnovni cilj je da predstavljaš SOS Dječje selo Hrvatska na profesionalan i pozitivan način i uključiš što veći broj građana u "Klub prijatelja".

"Klub prijatelja" neophodan je za život SOS Dječjih sela u Hrvatskoj. Kada dijete postane dio SOS obitelji – kod nas nalazi svoj dom i sigurnost koja mu je potrebna, a mi se obvezujemo pružati mu podršku sve do njegove samostalnosti. Redovitim donacijama članovi „Kluba prijatelja“ pružaju nam financijsku podršku kako bismo mogli brinuti o djeci i mladima tijekom cijele godine.

Priključi se i Ti i unesi promjenu u živote djece. Za početak posjeti našu web stranicu www.sos-dsh.hr, pogledaj tko smo i kako radimo i slaže li se to s Tvojim načelima.
Slaže se?
Onda si možda baš Ti prava osoba za SOS Predstavnika!
Želiš li raditi na povećanju broja naših donatora u "Klubu prijatelja" putem izravnog dijaloga s građanima, javi nam se!

Što očekujemo:

  • isključivo terenski rad na javnim prostorima, te trgovačkim centrima u Zagrebu i okolici
  • izraženu komunikativnost i otvorenost prema ljudima
  • aktivan pristup poslu kroz direktan kontakt s ljudima
  • sposobnost i ustrajnost izvršavanja preuzetih zadataka
  • pozitivan stav i sklonost timskom radu
  • odgovornost u poslu koji obavljaš

Što nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme / Studentski ugovor
  • Osnovna plaća + stimulativni dio plaće / Plaćanje po satnici, uz stimulaciju ovisno o ostvarenim rezultatima
  • Mogućnost razvijanja novih znanja i vještina
  • Stjecanje iskustva u komunikaciji i promicanju dječjih prava
  • Potrebnu edukaciju, sustavno praćenje i evaluaciju
  • Poticajnu i dinamičnu radnu atmosferu

Zamolbu s priloženim životopisom i motivacijskim pismom pošalji na e-mail sos.predstavnik@sos-dsh.hr ili poštom na: SOS Dječje selo Hrvatska, Zavrtnica 5/III, Zagreb, s naznakom: "Za natječaj – SOS Predstavnik" najkasnije do 10.04.2017.

Objavljeno:
ponedjeljak, 10.04.2017.

Veliko hvala zaposlenicima UniCredit banke

Veliki partneri i donatori Udruge SOS Dječje selo Hrvatska - Zagrebačka banka - obilježili su desetu godišnjicu Programa zajedničkog doniranja putem kojeg su zaposlenici Banke, uz potporu Zaklade UniCredit, donacijama vrijednim više od 2,5 milijuna kuna poduprli rad više od 80 neprofitnih udruga koje djeluju u Hrvatskoj.

Saznajte više

Novosti

Objavljeno:

Budi i ti član Kluba prijatelja

SOS predstavnici i Klub prijatelja čekaju Vas i ovaj tjedan!

Objavljeno:
četvrtak, 06.04.2017.

Dobrotvorna akcija glazbenika i ljubitelja kave za pomoć djeci

Tijekom trajanja Muzičkog biennala Zagreb kušajte vrhunsku kavu Lively Roastersa Co. i donirajte za SOS Dječje selo Hrvatska.